O Produkcie

O Produkcie

LIGHTMIRROR to fenomenalna, innowacyjna technologia, która łączy właściwości charakterystyczne dla szkła – wysoką jasność i współczynnik odbicia z lekkością i odpornością na wstrząsy elastycznej folii.Polega ona na zamontowaniu na specjalne profile wysokiej jakości metalizowaną folię. Nasze lustra są doskonałą alternatywą dla szklanych zwierciadeł wszędzie tam gdzie potrzebne jest idealne odbicie a zastosowanie szkła może być niebezpieczne lub niepraktyczne. Jednak LIGHTMIRROR to znacznie więcej niż bezpieczne lustro- to niezwykły ustrój akustyczny opakowany w dizajnerką formę z ogromnym wachlarzem zastosowań architektonicznych, dekoracyjnych, scenograficznych i technologicznych.

Jak działa?

Panele lustrzane dające jasne, idealne odbicie bez zniekształceń, powstają po aplikacji lustrzanej, wysoko metalizowanej folii na specjalnie zaprojektowane do tego celu, super lekkie, aluminiowe profile. LIGHTMIRROR ze względu na grubość folii wykazuje cechy akustyczne. Dodatkowo każdy panel może być “Uzbrojony” w dodatkowy, niewidoczny absorber dźwięku. Gotowe lustro, dzięki zastosowaniu magnesów neodymowych i nieprzeciętnie niskiej wadze łatwo zamontować i wypoziomować. Jeżeli wymaga tego projekt bez problemu można zastosować inny rodzaj montażu.

MICROABSORBER znacznie poprawia komfort przebywania w pomieszczeniach, w których został zastosowany przez skrócenie długości pogłosu i zmniejszenie odczuwalnego hałasu.

Znaczna redukcja czasu pogłosu przy wykorzystaniu MICROABSORBER poprawia zrozumiałość mowy oraz podnosi komfort użytkowania naszych wnętrz.

Zastosowanie

LIGHTMIRROR ma bardzo szerokie zastosowanie w architekturze. Sprawdza się zarówno w klasycznych, jak i bardziej nowoczesnych projektach nadając im niepowtarzalny charakter. Gdy marzy się nam duże, piękne lustro jednak obawiamy się o bezpieczeństwo, jedynym rozwiązaniem pozostaje LIGHTMIRROR. Nasze lustra fantastycznie sprawdzają się w teatrach, wystawach,czy koncertach, gdzie dają niemal nieograniczone możliwości scenograficzne i aranżacyjne.

Właściwości

LIGHTMIRROR odbija obraz w optycznej jakości, który jest jasny, czysty i wolny od zniekształceń. A ponieważ nie jest wykonany ze szkła, pod wieloma względami góruje nad tradycyjnymi lustrami:

• Średnio 85% lżejszy niż lustra szklane tego samego rozmiaru.

• Nietłukący się odporny na wstrząsy.

• Doskonały absorber dźwięku.

• Odporny na działanie promieni UV.

• Łatwy w transporcie.

• Łatwy do zainstalowania na ścianach, sufitach, jak i sufitach.

• Niepalny

FAQ - Często zadawane pytania

Lustra bez szkła LIGHTMIRROR występują w dwóch wersjach :
1. Standard
2. Pro akustic
Obie wersje opierają się na dwóch podstawowych elementach ,specjalnego aluminiowego profilu oraz wysoce odblaskowej metalizowanej folii rozciągniętej na profilu, aby utworzyć gładką powierzchnię lustra. Wersja Pro akustic dodatkowo jest wyposażona w rdzeń akustyczny zamieniając panel lustrzany w lustrzany absorber dźwięku. Ponieważ folia jest montowana na podniesionych krawędziach profili w wersji Pro akustic między tylną częścią folii a rdzeniem akustycznym powstaje przestrzeń powietrzna.

Wysoce metalizowana folia poliestrowa LIGHTMIRROR charakteryzuje się odbiciem sięgającym wartości 92%. Grubość folii to zaledwie 36 mikronów. Lustra sufitowe LIGHTMIRROR zapewniają izolację cieplną, obniżając koszty energii. Rdzeń z pianki zapewnia właściwości dźwiękochłonne, które zwiększają komfort osób przebywających w danym pomieszczeniu. Cała ta technologia kryje się za czystym, nowoczesnym wyglądem luster sufitowych LIGHTMIRROR.

Tille LIGHTMIRROR bez szkła to ułamek wagi konwencjonalnego lustra szklanego. Panel Tille LIGHTMIRROR w rozmiarze 1m² w wersji Standard waży zaledwie 2 kg , a lustro szklane tego samego rozmiaru waży 10 kg. Oznacza to, że lustra bez szkła LightMirror są o 80% lżejsze.

OGRANICZONA GWARANCJA

 

Tillle gwarantuje, że każdy sprzedawany przez niego produkt będzie wolny od wad produkcyjnych i materiałowych przez okres jednego roku od daty sprzedaży. Zobowiązania Tille są ograniczone do zwrotu ceny zakupu, wymiany lub naprawy i nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek obrażenia, straty lub inne szkody wynikające z nieprawidłowości w użytkowaniu produktu.

 

Tille nie gwarantuje zwrotu pieniędzy ani naprawy lub wymiany, jeśli towar został uszkodzony w wyniku wypadku, zaniedbania, przeróbki, nadużycia, niewłaściwego użycia lub nieprawidłowej instalacji. Wszelkie roszczenia wynikające z niniejszej Ograniczonej gwarancji należy kierować do Tille na piśmie w ciągu jednego roku od sprzedaży.

 

Niniejsza gwarancja zastępuje wszelkie inne gwarancje wyraźne lub dorozumiane, w tym gwarancje przydatności handlowej i przydatności do każdego określonego użytku oraz wszelkie gwarancje jakości, trwałości lub odpowiedzialności za lustro lub jego część.Niniejsza, ograniczona gwarancja stanowi jedyną gwarancję udzieloną przez Tille. Wszystkie inne gwarancje są wyraźnie wyłączone.

Nie, lustra MirrorLite® bez szkła nie mogą pękać. Jeśli jednak lustro zostanie uderzone, odblaskowa powierzchnia może wgniecić, przebić lub rozerwać się.
Skontaktuj się z nami, aby otrzymać próbkę LIGHTMIRROR. Za opłatą 150 zł wykonamy dla Ciebie lustro próbne o wymiarach 30×30 cm, które możesz odliczyć od ostatecznego zamówienia.
LIGHTMIROR to wielkogabarytowe lustrzane formy i kształy. Szerokość maksymalna bez zgrzewu to 220 cm. Standardowa długość naszych paneli to 600 cm. Długość panelu jest teoretycznie nieograniczona i można ją dostosować do własnych wymagań.
Grubość ramy jest związana z rozmiarem, ponieważ panel zyskuje stabilność dzięki ramie wewnętrznej. Nasze standardowe grubości luster wahają się od 24 mm dla rozmiarów 220/600 cm oraz 45 mm dla paneli dłuższych niż 600 cm
Tak. Panele Pro akustic są dedykowane jako narzędzie do Redukcji Czasu Pogłosu . NRC naszych paneli osiąga nawet 0,80 ALfaW Panele Standard , które nie są przeznaczone do pochłaniania dźwięku, faktycznie pochłoną część energii akustycznej w zależności od częstotliwości. Absorpcja jest generalnie większa przy wyższych częstotliwościach. W każdym razie nie odbija dźwięku w takim samym stopniu, jak szkło czy metal.
Stosowanie na zewnątrz, choć nie jest specjalnie zalecane, jest możliwe przez ograniczony czas. Krótkoterminowe wystawianie lub użytkowanie eksponatów w osłoniętym miejscu byłoby prawdopodobnie dopuszczalne. Kupujący ponosi odpowiedzialność za określenie przydatności.
Tak, lustra LIGHTMIRROR bez szkła mogą być pokryte sitodrukiem lub pomalowane farbami akrylowymi w celu uzyskania efektów dekoracyjnych lub obróbek graficznych.
W Tille specjalizujemy się w zamówieniach specjalnych. Możemy zbudować lustra bez szkła LIGHTMIRROR zgodnie z Twoimi specyfikacjami – i poprowadzić Cię przez proces produkcyjny, który jest najlepszy dla Twojego projektu. MirrorLite® oferuje elastyczność i wiele opcji dostosowywania. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną konsultację niestandardową. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatne, niestandardowe rozwiązanie.