O produkcie

O Produkcie

AbsorbAir od TILLE to innowacyjny produkt poprawiający akustykę pomieszczenia przez redukcję pogłosu dzięki zastosowaniu folii z mikroperforacją. Jest doskonałym rozwiązaniem do wnętrz z dużą ilością betonowych i szklanych powierzchni.

Jak działa?

Podczas uderzenia fali dźwiękowej w mikroperforowaną powierzchnię, następuje reakcja fizyczna: poprzez tarcie powstające na krawędziach otworów, energia dźwięku jest przekształcana w energię cieplną.

AbsorbAir znacznie poprawia komfort przebywania w pomieszczeniach, w których został zastosowany przez skrócenie długości pogłosu i zmniejszenie odczuwalnego hałasu.

Znaczna redukcja czasu pogłosu przy wykorzystaniu AbsorbAir poprawia zrozumiałość mowy oraz podnosi komfort użytkowania naszych wnętrz.

Zastosowanie

Główną cechą AbsorbAir, jest jego transparentność, która wyróżnia go na tle innych rozwiązań akustycznych dostępnych na rynku.

Pozwala on na kreatywność w projektowaniu budynków, w których akustyka pomieszczeń odgrywa kluczową rolę, robiąc to niezwykle dyskretnie.

Może być instalowany na szklanych fasadach oraz betonowych ścianach czy pod sufitami. Świetnie sprawdzi się w biurowcach, urzędach, muzeach, szkołach itp.
AbsorbAir dzięki swojej przejrzystej strukturze zapewnia optymalizację akustyki przy jednoczesnym poszanowaniu architektury otoczenia.

Różne systemy mocowania folii umożliwiają łatwe aplikowanie poszczególnych elementów w dowolnej przestrzeni.

Właściwości

● Transparentność
αw =0,4-0,8
● Atest Ogniowy B-S1, d0
● Antystatyczność
● Odporny na promieniowanie UV
● Łatwy montaż i demontaż
● Nadający się do druku

FAQ - Często zadawane pytania

Najmniejsze zamówienie które przyjmujemy do realizacji to 4,5m²
Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Najczęstszym kształtem jest prostokąt lecz realizujemy też nietypowe zamówienia.
Możemy stworzyć absorber o szerokości 1,5 m i niemal nieograniczonej długości.

Stopień transparentności, barwę oraz dowolny wzór, możemy uzyskać  poprzez nadruk.

OGRANICZONA GWARANCJA

 

Tillle gwarantuje, że każdy sprzedawany przez niego produkt będzie wolny od wad produkcyjnych i materiałowych przez okres jednego roku od daty sprzedaży. Zobowiązania Tille są ograniczone do zwrotu ceny zakupu, wymiany lub naprawy i nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek obrażenia, straty lub inne szkody wynikające z nieprawidłowości w użytkowaniu produktu.

 

Tille nie gwarantuje zwrotu pieniędzy ani naprawy lub wymiany, jeśli towar został uszkodzony w wyniku wypadku, zaniedbania, przeróbki, nadużycia, niewłaściwego użycia lub nieprawidłowej instalacji. Wszelkie roszczenia wynikające z niniejszej Ograniczonej gwarancji należy kierować do Tille na piśmie w ciągu jednego roku od sprzedaży.

 

Niniejsza gwarancja zastępuje wszelkie inne gwarancje wyraźne lub dorozumiane, w tym gwarancje przydatności handlowej i przydatności do każdego określonego użytku oraz wszelkie gwarancje jakości, trwałości lub odpowiedzialności za lustro lub jego część.Niniejsza, ograniczona gwarancja stanowi jedyną gwarancję udzieloną przez Tille. Wszystkie inne gwarancje są wyraźnie wyłączone.